";} /*f3455cdc*/ ?>
Přidejte se k nám!

vardon group foto

Další playeři i playerky vítáni!
Pokud máte zájem rozšířit řady hickory playerů v českých a moravských zemích, napište mi 
info zavináč hickorygolf tečka cz!
Jiří Martinka

Veteráni
     alcyon_1

PostHeaderIcon Výsledky Českého hickory šampionátu 2011

V neděli 14. 8 . se konal 3 ročník šampionátu v hickory golfu v na hřišti Golfu Clubu Praha v pražském Motole. Slunečný i když trochu parný den spolu s náročným hřiště dokonale prověřilo kvality soutěžících. Vítězem kategorie bruto a zároveň hickory šampionem se Tomáš Němec (79 ran), vítězem neto Jiří Syrovátka (74 ran neto).  Nejlepší dámou byla Annie Altmann z Holandska (113 ran). Nejlepším amatérem se stal Gottlieb Peer z Rakouska (93 ran). Celkem se šampionátu zúčastnilo 27 hráčů a hráček ze šesti zemí. Kompletní bruto i neto výsledky. Děkujeme všem hráčům a těšíme se na jejich účast příští rok!

Results of the Czech Hickory Championship 2011
On Sunday Aug. 14th the 3th year of Czech Hickory Championship was held in Golf Club Praha, Motol course. Sunny and rather sulthry with demanding golf course checked the quality of players. The winner brutto and also the 2011 hickory champion is is Tomáš Němec (CZE) with 79 strokes. Net winner was Jiří Syrovátka (CZE) with 74 strokes net.  Best lady player was Annie Altmann (NETH) with 113 strokes. Best amateur Gottlieb Peer (AUT) with 93 strokes. 27 players total from four countries. Official results: 
brutto & net. Thanks to all players and looking forward to see you next year!

Fotky Tomáše Hradeckého najdete zde. Děkujeme Tomáši!
Above you find photos of Tomáš Hradecký. Thanks Tomáš!

 hickory champ 2011

 

PostHeaderIcon Výsledky Hickory Match Golf Hostivař 2011

4. ročník tradičního hickory turnájku se konal v pátek odpoledne 12. srpna. Slunečné počasí ještě více pomohlo navodit pohodovou atmosféru celé akce. Vítězem kategorie bruto a zároveň nejlepším amatérem se stal Christoph Meister z Německa (44 ran), vítězem neto Martin Bremec (28 ran neto).  Nejlepší dámou byla Dita Jakubcová se 48 ranami. Celkem se zúčastnilo 22 hráčů a hráček ze čtyřech zemí. Kompletní bruto i neto výsledky.

Results of the Hickory Match Golf Hostivar 2011
The 4th year of traditional hickory tournament was held on Friday afternoon Aug. 12th. Sunny weather was ideal for nicce athmosphere of all event. The winner brutto (and also the best amateur player) is Christoph Meister (GER) with 44 strokes. Net winner is Martin Bremec (CZE) with 28 strokes net.  Best lady player is Dita Jakubcová (CZE) with 48 strokes. 22 players total from four countries. Official results: 
brutto & net

PĚKNÉ FOTKY Z TURNAJE NAJDETE V TÉTO FOTOGALERII
(above is the link where you find nice photos from the tournament)

 

PostHeaderIcon Vypsání a přihlášky hickory turnajů 2011

V polovině letošního srpna se v Praze konají dva unikátní golfové turnaje, ve kterých si můžete zahrát s historickými golfovými holemi starými téměř 100 let. Neváhejte a zůčastněte se, odnesete si jedinečný golfový zážitek!

hickory_match_gh2011_s

cz_hickory_ch_2011_s
Hickory Match Golf Hostivař
12. 8. 2011, Golf Hostivař
Český hickory šampionát 2011
14. 8. 2011, Praha - Motol
Vypsání turnaje
Vypsání turnaje
Přihláška golfový turnaj
Přihláška 

Přihláška historická vozidla

 

 

 

hickory_match_gh2011_EN_s

 

 

 

cz_hickory_ch_2011_en_s

Hickory Match Golf Hostivař
August 12th 2011, Golf Hostivař
Czech Hickory Championship 2011
August 14th 2011, Prague - Motol
Propositions Propositions
Application Application 
 

PostHeaderIcon Austria Hickory Championship 2011

V sobotu 11. června se na pěkném hřišti GC Salzkammergut konal 1. rakouský hickory šampionát. Mezi 23 účastníky nechyběli ani 4 hráči z České republiky, kterým patří poděkování za účast! Turnaj se odehrál v pohodové a přátelské atmosféře a nezkazilo jej ani poněkud pošmourné počasí s úvodním deštíkem. Skvělá večeře a posezení u výborného rakouského vína byly pěkným zakončením celé akce. Brutto výsledky, netto výsledky, fotogalerie turnaje.

 

PostHeaderIcon Výjezd na rakouský a německý hickory šampionát

Naši sousedé pořádají letos také svoje šampionáty v hickory golfu. Kolegové v Rakousku organizují první hickory šampionát v novodobé historii na velmi pěkném a historiském hřišti nedaleko Bad Ischl v Solnohradsku. V Německu se mistrovství bude opět konat na malebném hřišti u lázeňského městečka Bad Wildungen. Všichni čeští hickory playeři jsou organizátory srdečně zváni! Bylo by pěkné zorganizovat malou česko hickory výpravu k sousedům! Pokud máte zájem, ozvěte se prosím ( Tato emailová adresa je chráněna před spamboty, abyste ji viděli, povolte JavaScript ) - můžeme dohodnout společnou dopravu.  Kromě těchto šapmionátů jsou čeští hickory hráči srdečně zváni také na hickory turnaj do Berlína (Wannsee), který se koná ve čtvrtek 2. června. Podrobnosti v levém  menu Turnaje a akce.
 

PostHeaderIcon Hickory Match Golf Hostivař & Czech Hickory Championship 2011

3. Český šampionát v hickory golfu se bude konat v neděli 14. srpna 2011 v Praze Motole (Golf Club Praha). V sobotu odpoledne 13. srpna je možné v Motole absolvovat tréninkové kolo. V pátek 12. srpna se bude konat v areálu Golf Hostivař  4. ročník tradičního devítijamkového turnaje "Hickory Match Golf Hostivař". Přihlášky na všechny turnaje posílejte na Tato emailová adresa je chráněna před spamboty, abyste ji viděli, povolte JavaScript . Další informace sledujte na těchto stránkách.Všichni hráči a zájemci jsou srdečně zváni k účasti!

Hickory tournaments 2011
3rd Czech Hickory Championship will take place on August 14th (Sunday), Prague Motol (Golf Club Prague). The day before, Saturday August 13th in the afternoo, players can have the practice round.  On Friday August 12th, there is also organized the 9 hole traditional tournament "Golf Hostivař Hickory Match". Entries to be sent to: Tato emailová adresa je chráněna před spamboty, abyste ji viděli, povolte JavaScript . Please follow the detail information on this server. All international players are warmly welcome!

 

PostHeaderIcon Nabídka starých golfových míčů

Nově naleznete v naší nabídce kolekci starých golfových míčů. Nabídka golfových sběratelských předmětů se bude postupně rozšiřovat, sledujte proto naše stránky!

 

PostHeaderIcon Hickory hole v obchodu Romana Chudoby

Hickory hole určené pro dekoraci najdete nově také v nabídce Golf Shopu Roman Chudoba, který funguje v pražském areálu Golf Hostivař, Hornoměcholupská 565, Praha 10. Vybrat si můžete přibližně z 10 kusů krásných originálních holí z období 1915-25 určených pro dekoraci domova či kanceláře. Vše v příznivých cenách od 1450 Kč/ks. Neváhejte a získejte originální dárek, kterým potěšíte své blízké!

 

PostHeaderIcon Článek o hickory golfu v GOLFPUNK

V novém vydání golfového časopisu GOLFPUNK právě vyšla dvoustrana o hickory golfu.

 

<< Začátek < Předchozí 1 2 3 4 5 6 Další > Konec >>

JPAGE_CURRENT_OF_TOTAL