";} /*f3455cdc*/ ?>
Přidejte se k nám!

vardon group foto

Další playeři i playerky vítáni!
Pokud máte zájem rozšířit řady hickory playerů v českých a moravských zemích, napište mi 
info zavináč hickorygolf tečka cz!
Jiří Martinka

Veteráni
     alcyon_1

PostHeaderIcon Vánoční nabídka hickory holí v Bestgolf Shopu

Vánoce jsou za dveřmi! Pokud chcete překvapit vaše blízké naprosto originálním a netradičním vánočním dárkem, navštivte pražský golfový obchod Bestgolf Shop. Kromě širokého výběru moderního golfového vybavení zde najdete i prodejní výstavku historiských hickory holí, převážně z 20. let minulého století. Vybrat si můžete přibližně z 20 kusů krásných originálních holí určených pro dekoraci domova či kanceláře, vše v příznivých cenách od 1250 Kč/ks. Obchod se nachází pouze 150 metrů od stanice metra Ládví na adrese U Slovanky 9D, Praha 8. 

 

PostHeaderIcon Cross Country Járy Cimrmana

V pátek 15. října se v Hostivaři konal turnaj Cross Country Járy Cimrmana. Byl to poslední turnaj, kde měli možnost změřit své síly i vyznavači hickory golfu. Ve startovním poli více než 20 hráčů jich bylo celkem šest. Zvítězil Jiří Martinka s 54 ranami brutto. Turnaj se hrál na 12 jamek, jejichž odpaliště dráhy i jamkoviště byly vytvořeny ve velice netradičním duchu, hru doprovázel vědomostní soutěž v oblasti reálií života a tvorby významného českého vynálezce a dramatika.
 

PostHeaderIcon Zpráva o průběhu hostivařských hickory turnajů

Poslední prázdninový víkend se na hostivařském hřišti konaly dva turnaje v hickory golfu, při kterých se hrálo s původními historickými holemi s dřevěnými šafty vyrobenými převážně v období 20. let minulého století.

Zprávu o průběhu turnajů, kompletní výsledky i fotogalerii najdete zde.

 

PostHeaderIcon Otázky a odpovědi k hickory golfu

Pokud se chcete dozvědět více o hře hickory holemi, mohou pro vás být užitečné tyto Otázky a odpovědi, které jsme pro vás sestavili.

 

PostHeaderIcon Rekordní počet přihlášených hráčů

Na víkendové hickory turnaje pořádané v pražském areálu Golf Hostivař je přihlášeno 27 hráčů a hráček! Tento rekordní počet playerů zahrnuje i 5 dam, celkem se turnajů zúčastní hráči ze 7 zemí (Skotsko, Německo, Švédsko, Austrálie, Holannsko, ČR, Chorvatsko). Přijďte se podívat, pro návštěvníky budeme v sobotu od cca 16. hodiny pořádat puttovací soutěž originálními hickory holemi. Následovat pak bude večerní posezení s barbeque na grilu a živou kapelou Palm Jam. Sobotní i nedělní akci doprovází malá prodejní výstava historických golfových holí a jiných sběratelských předmětů.

 

PostHeaderIcon Propozice hickory turnajů (Tournament propositions)

Zde si můžete přečíst propozice obou hostivařských turnajů a stáhnout přihlášku:
Here you can get the detailed propositions of both Hostivař´s tournaments and download the application form:trophy_hickory_prague_1

Hickory Match Golf Hostivař (česky)
Hickory Match Golf Hostivař (English)

Czech Hickory Championship 2010 (česky)
Czech Hickory Championship 2010 (English)

Přihláška na hostivařské hickory turnaje (česky)
Application form Hostivar hickory tournaments (English)


Originální secesní putovní trofej určená pro hikorového šampiona.
Original secessional challenge trophy for the Czech hickory Champion.

 

PostHeaderIcon Letní hickory matche se blíží!

Připomínáme všem zájemcům o nevšední hru, že se blíží termíny letních hickory turnájků. Kromě dvou hostivařských turnajů o posledním srpnovém víkendu se připravuje na jihu Čech další hickory match - v sobotu 24. srpna na bechyňském hřišti. Lákavá je také účast na sousedním německém šampionátu, kam jsou všichni čeští hickoristé srdečně zváni! Více informací o turnajích najdete zde. Těšíme se na setkání!
 

PostHeaderIcon Nová sekce - archiv historických fotek

Na stránkách byla zprovozněna nová sekce - archiv historických fotografií.

 

PostHeaderIcon Výstava Green story

Ve čtvrtek 25. února se v sokolovském zámku uskuteční vernisáž zajímavé výstavy "Green story". Výstava mapuje historii a vývoj golfu na našem území se zaměřením na Západočeský kraj. Můžete na ní shlédnout řadu unikátních dobových dokumentů a historických golfových exponátů. Na výstavu bylo zapůjčeno více než 120 golfových historických předmětů z depozitáře hickorygolf.cz. Výstava potrvá až do 25. dubna 2010 a organizátoři na ni srdečně zvou všechny zájemce o golfovou historii v našich zemích!pozvanka

 

<< Začátek < Předchozí 1 2 3 4 5 6 Další > Konec >>

JPAGE_CURRENT_OF_TOTAL