";} /*f3455cdc*/ ?>
Přidejte se k nám!

vardon group foto

Další playeři i playerky vítáni!
Pokud máte zájem rozšířit řady hickory playerů v českých a moravských zemích, napište mi 
info zavináč hickorygolf tečka cz!
Jiří Martinka

Veteráni
     alcyon_1

PostHeaderIcon Známe termín Czech Hickory Championship!

2. český šampionát v hickory golfu se bude konat v neděli 29. srpna 2010 v Praze Hostivaři. V sobotu 28. srpna proběhne v areálu Golf Hostivař  3. ročník tradičního devítijamkového turnaje "Hickory Match Golf Hostivař". Všichni hráči a zájemci jsou srdečně zváni k účasti!

Date/venue of the Czech Hickory Championship
Second year of the Czech Hickory Championship will take place at Golf Hostivař, Prague, on August 29th (Sunday). The day before, Saturday August 28th, we organize the 9 hole tournament "Golf Hostivař Hickory Match". All players are warmly welcome!

 

PostHeaderIcon Malé přátelské utkání v Hostivaři

Ve středu 21.10. 2009 se v Hostivaři konal malý podzimní hickory match (zřejmě jeden z posledníchhostivar_14 letos). Nakonec se sice sešli jen 4 hráči, ale lze konstatovat, že si vychutnali nádherný hickory zápas s velice napínavým průběhem. Hrál se foursome (nejlepší míč + agregace, zdvojená poslední jamka). Proti sobě stanuly dvojice ve složení Dalibor Procházka/Jaroslav Beran a Václav Kotek/Jiří Martinka. Po strhujícím boji zvítězila dvojice Kotek/Martinka. Po 8 jamkách vedla o 7 bodů a nepomohly tak ani 4  body vybojované borci Procházkou a Beranem na poslední jamce. Fotky ze zápasu najdete zde.
 

PostHeaderIcon Prokop Sedlák českým hickory šampionem

Nedělní šampionát v hickory golfu byl jednoznačným triumfem Prokopa Sedláka, místního líšnického matadora a významného českého golfového historika. Prokop dokázal zvítězit dokonce v obou kategoriích (brutto i netto)! Více informací naleznete zdefotak 068_1

Reportáž včetně videozáznamu a fotografií zpravodajského serveru iDNES.cz z obou víkendových turnajů naleznete zde.
Vydařenou fotoreportáž golfového portálu golf.cz naleznete zde.

 

PostHeaderIcon Pohodová atmosféra Hickory Matche Golf Hostivař

Druhý ročník hostivařského Hickory matche zná vítěze. V kategorii na rány brutto se jím stal německý hráč Christoph Meister, prvenství v kategorii na rány netto získal domácí hráč David Houška. Turnaje se zúčastnilo celkově 15 hráčů včetně 2 hráček. Většina účastníků hrála v krásném dobovém oblečení, což podtrhlo výbornou atmosféru tohoto nevšedního turnaje. Více informací o průběhu turnaje naleznete zde.620725063__dsc5080

 

PostHeaderIcon Český úspěch na German Hickory Championship

Německý šampionát v hickory golfu, který se konal ve dnech 4. – 5. 8. 2009 zaznamenal vynikající úspěch českých hráčů. Oba zástupci českého hickory golfu, kteří se akce zúčastnili, hájili nejen naše národní barvy, ale zároveň také reprezentovali Golf Club Hostivař. Naši hráči předvedli vynikající výkon a v kategorii na rány netto skončili oba na stupínku vítězů! David Houška se 102 ranami a HCP 35,0 zvítězil a Jiří Martinka obsadil s 97 ranami a HCP 19,6 třetí místo. Turnaj se konal v německém lázeňském městečku Bad Wildungen na jednom z nejstarších hřišť Německa (založeno roku 1907).  Turnaje se zúčastnilo přes 30 hráčů a hráček celkem z 8 zemí světa (Austrálie, ČR, Francie, Holandsko, Německo, Skotsko, Švédsko, USA). Vítězem v kategorii na rány bruto a Mistrem Německa v hickory golfu se stal profesionál Iain Forester, který zahrál vynikajících 73 ran, v kategori žen vyhrála Švédka Britta Nord s 88 ranami. Turnaje se zúčastnil i několikanásobný americký šampion v hickory golfu, profesionál  Randy Jensen z Nebrasky (Ohio).

Kompletní výsledky turnaje naleznete zde.badwildungen

fotografie z turnaje
video z turnaje German Hickory Championship
informace o klubu a hřišti Bad Wildungen

 

 

PostHeaderIcon Seznamy přihlášených playerů / Players´ entry lists

Podívejte se, kdo se již přihlásil na naše srpnové hickory turnaje:
HICKORY MATCH GOLF HOSTIVAŘ   &   CZECH HICKORY CHAMPIONSHIP 2009
Neváhejte a hlaste mailem na Tato emailová adresa je chráněna před spamboty, abyste ji viděli, povolte JavaScript . Pro bližší informace volejte +420 606 640 340 (Jiří Martinka).
Here you can see the list of currently registered players. Do not hesitate and register at Tato emailová adresa je chráněna před spamboty, abyste ji viděli, povolte JavaScript ! For further information call +420 606 640 340 (Jiri Martinka).

 

PostHeaderIcon Informace - hole pro hickory turnaje

Pro všechy zájemce o účast v srpnových hickory turnajích: preferujeme vlastní hole hráčů, ale je stále možné si hickory hole zapůjčit. Doporučuje včasnou rezervaci! Poplatek za zapůjčení je 500,- Kč (Hickory Match Golf Hostivař 9 jamek), 750,- Kč (Czech Hickory Championship Líšnice 18 jamek). Jedná se většinou o sadu 4 hickory holí. Pokud byste si chtěli pořídit vlastní hole, informace, jak a kde sehnat vlastní hickory hole, získáte na těchto stránkách v sekci Kde sehnat hole.  Nabídku několika hratelných sad naleznete zde.
 

PostHeaderIcon Propozice Czech Hickory Championship / Czech Hickory Championship propositions

Pro historicky první novodobý Czech Hickory Championship, který se koná na 16.8. 2009 na Líšnici, jsou k dispozici propozice turnaje.  Můžete si je prohlédnout zde. Neváhejte a přihlaste se na tento jedinečný golfový turnaj!
Tournament propositions for the first new era Czech Hickory Championship available! Come and join us at Líšnice golf course on August 15th and take part in this unique golf event! CHCH_plakat

plakát česká verze

poster English version

 

PostHeaderIcon Propozice Hickory Matche Golf Hostivař / Hickory Match Golf Hostivař Propositions

Pro hostivařský Hickory match jsou k dispozici propozice turnaje. Můžete si je prohlédnout zde. Přihlaste se na náš zajímavý turnaj, který je zároveň tréninkovým rozehřátím před nedělním šampionátem v hickory golfu na Líšnici!
Tournament propositions for the Hickory Match of Golf Hostivař available! Come and join us at Hostivař golf course on August 15th and take part in this nice golf event! This 9-hole tournament is ideal chance for your warm-up before the next day Czech Hickory Chapmionship at Líšnice!
 

<< Začátek < Předchozí 1 2 3 4 5 6 Další > Konec >>

JPAGE_CURRENT_OF_TOTAL